
Картридж из вспененного полипропилена Ecosoft 2,5"x10" 20 мкм (CPV251020ECO)
50 ₴
- Готово к отправке
- Код: CPV2510205ECO
+380 (68) 240-29-16
Гореничи, ул. Садовая, 8а- +380 (50) 510-33-94
- +380 (67) 234-30-39
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ключові особливості
Прозора вода, захист побутової техніки, сантехніки, труб, основного фільтра
Очищає воду від механічних домішок — пісок, мул, бруд, іржа
Стабільні характеристики з утримання часток
Для виробництва використовується європейський поліпропілен
Заміна картриджа — кожні 3-6 місяців
Ресурс 10 000 літрів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECOSOFT |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение комплектующего | Магистральный фильтр |
| Тип комплектующего | Сменный фильтрующий элемент |
| Типоразмер картриджа | 2,5"х10" |
| Характеристики | |
| Типорозмір | 2,5"×10" |
| Висота | 252 мм |
| Максимальний зовнішній діаметр | 60 мм |
| Максимальний термін експлуатації | 6 місяців |
| Максимальний ресурс | 10 000 л |
Информация для заказа
- Цена: 50 ₴